Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şeytan Tırnağı Hakkında Çok Sorulanlar

Şeytan tırnağı neden olur?
Şeytan tırnağı hakkında merak ettiğiniz her şey... Şeytan tırnağı tırnağın hangi kısmında görülür? Tırnak yapısında nasıl bir bozulmaya yol açar? Tırnak yiyenlerde veya kuru cildi olanlarda daha mı çok görülür? Dolamaya çevrilebilir mi? Tırnak yemek şeytan tırnağının artmasına neden olabilir mi? El bakımı iyi yapılmayan kişilerde tırnak yemese de görülür mü? Cildin kuru olması şeytan tırnağının daha çabuk oluşmasına zemin hazırlar mı? Şeytan tırnağı oluşmaması için nelere dikkat etmek gerekir? Şeytan tırnağı tırnak çevresinden nasıl temizlenir? İltihaplanmış ve dolamaya çevirme riski olan tırnaklarda tedavi nasıl yapılır? Şeytan tırnağı olan kişilerde, tırnak çevresi bakımı nasıl yapılmalıdır? E vitamini tırnak çevresindeki derinin kendini yenilemesine yardımcı olur mu? Eller hangi sıklıkta ne tür kremlerle nemlendirilebilir? Şeytan tırnağı hangi durumda iltihaplanır? Dolamaya hangi durumda çevirir? Dolamaya dönüşmüş tırnağın tedavisi nasıl yapılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin