Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Selülitten Masajla Kurtulun

Selülit masajı yapan aletler gerçekten işe yarıyor mu?
Selülitlerinizden masaj teknikleri ile kurtulun... Masaj cilt altını nasıl harekete geçiriyor? Ödemler masaj yoluyla nasıl açılıyor? Masajın selülite etkisi nedir? Selülit masajı ne kadar sürer? Selülit masajı arasında ne kadar boşluk bırakılmalı? Selülit masajının fazlasının vücuda zararı var mı? Selülit masajı kaslarımızı olumsuz etkileyebilir mi? Hangi seviyedeki selülitler için masaj önerilir? Masaj tek başına selüliti geçirmeye yeter mi? Ne kadar sürede gözle görülür fark elde edilebilir? Hangi tür selülitlerde masaj daha çok işe yarıyor? Selülit masajında hangi ürünlere ihtiyaç var? Selülit masajına özel kremler, yağlar var mı? Ürünler yardımıyla ne tür avantajlar elde edilebilir? Selülit masaj aletlerinin özellikleri nelerdir? Nasıl kullanılır? Kullanırken nelere dikkat etmek gerekir? Masajın etkisini bu tip aletlerle elde edebilir miyiz? Her masör selülit masajı yapabilir mi? Kendi kendimize selülit masajı yapabilir miyiz? Selülit masajı yapabilmek için nasıl bir eğitim almış olmak gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin