Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Selenyum

Selenyum kaynakları nelerdir?
Selenyumun faydaları hakkında merak ettikleriniz... Selenyumun vücuttaki işlevi nedir? Selenyum özellikle hangi organlar için önemlidir? Bebekler ve büyüme çağındakiler için selenyumun önemi nedir? Selenyum en çok hangi besinlerde vardır? Selenyumun emiliminin çok olması için hangi besinler bir arada tüketilmeli? Günlük selenyum ihtiyacımız ne kadardır? Hangi besinlerden ne kadar alırsak selenyum ihtiyacımızı karşılarız? Selenyum eksikliği hangi organları zayıf düşürür? Selenyum eksikliği nasıl ortaya çıkar, belirtileri nelerdir? Selenyum fazlası vücutta nasıl etki yapar? Hangi durumlarda selenyum fazlası olabilir? Selenyum zehirlenmesi nasıl olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin