Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şeker Hastaları Nasıl Beslenmeli

Diyabeti olanlar için hangi yiyecekler kesinlikle yasak?
Şeker hastaları nelerden uzak durmalı? Alkol ve sigaranın zararı var mı? Diyabet hastalığında beslenme ile ilgili merak ettiğiniz her sorunun cevabını uzmandan alın. Temel diyabet beslenmesi hangi aşamalardan oluşur? Kişiye uygun diyet programlarına nasıl karar verilir? Bu programlarının ömür boyu mu uygulanması gerekir? Yağlı ve kolesterollü yiyecekleri tüketmek sakıncalı mı? Fast food'dan uzak durmak mı gerekir? Alkol kan şekeri seviyesini nasıl etkiler? Şarap içmenin zararı olmaz mı? Alkol insülin seviyesinde ne tür değişimlere yol açabilir? Tatlı yemek diyabeti nasıl etkiler? İşlenmiş şeker yerine, tatlandırıcılar veya doğal şekerler tüketilebilir mi? Sigaranın diyabetle ilişkisi var mı? Kan şekeri seviyesinde değişikliğe yol açar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin