Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sedef Tedavisi

Sedef hastalığı için nasıl bir ilaç tedavisi uygulanır?
Sedef tedavisinde kullanılan yöntemler ve sedef tedavisi süresinde dikkat edilmesi gerekenler... Sedef için ilaç tedavisi var mı? Kaplıcalar, bitkisel formüller işe yarar mı? Sedef için doktora gittiğimizde ne tür testler yapılabilir? Kültür alınır mı? Sadece belirtilerden sedef olduğu anlaşılır mı? Hastanın yaşı neden önemli? Sedefin türü ve vücuttaki yaygınlığı tedavi çeşidini seçmede etkili mi? İlaç tedavisi hangi durumlarda kullanılır? Ne tür ilaçlar tercih edilir? İlaçların yan etkileri var mıdır? Fototerapi nedir? Kaç seans uygulanır? Düzenli fototerapi yaptırmak mı gerekir? Fototerapinin uzun vadede vücuda zararı olabilir mi? Bitkisel tedavi tıp tarafından kabul edilmiş bir yöntem mi? Ne tür bitkiler kullanılır? Kesin çözüm sağlar mı? Sedefli hastanın izlemesi gereken bir diyet var mı? Hangi yiyeceklerden uzak durmalı? Alkol sedefi tetikler mi? Sedefli bölgeler sürekli nemli mi tutulmalı? Güneş sedefi artırır mı? Kaşıntıyı azaltmanın yolları nelerdir? Tedavi edilen sedef tekrarlar mı? Sürekli kontrol mü gerekli? Hayat boyu ilaç mı kullanmak gerekir? Sivas'taki Balıklı Kaplıca gibi kaplıcalarda sedef tedavisi olabilir miyiz? Sedefe iyi gelen kaplıcalar var mı? Yoksa bu tamamen boş bir inanış mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin