Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sedef Hastalığı

Sedef hastalığının belirtileri nelerdir?
Sedef hastalığı diğer cilt rahatsızlıklarından nasıl ayrılır? Teşhis nasıl konur? Bulaşır mı? Hepsini cevabı videolarla UZMANTV'de. Sedef hastalığı mikrobik midir? Derinin özelliği mi yoksa metabolizma bozukluğunun mu göstergesi? Vücudun hangi bölgelerinde görülür? Tüm sedefler birbirine benzer mi? Çocuklarda ve yetişkinlerde görülen sedefin farkları var mı? Guttat sedef nedir? Vücudun farklı bölgelerinde farklı türler mi söz konusu? Sedef genetik bir hastalık mı? Stres sedefi tetikler mi? Beslenme düzeni, temas edilen cisimler sedefe neden olur mu? Daha çok kimlerde görülür? Sedef deride nasıl bir görüntü oluşturur? Döküntü yaşanır mı? Kaşıntı olur mu? Hangi cilt hastalıklarıyla benzerlik taşır? Sedefi olan kişiye ait eşyaları kullanmak sakıncalı mı? Ailede sedef varsa diğer kişiler de risk altında mı? Sedefe yakalanan cilt zayıf mıdır? Sedeften sonra diğer cilt hastalıkları da görülebilir mi? Sedefli cilt enfeksiyonlara açık hale mi gelir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin