Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Seçim İşlemleri

Seçmen kağıdım gelmedi, ne yapmalıyım?
İlk defa oy kullanacaklar ve seçim işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için seçim işlemleri rehberi. Seçmen kağıdı gelmeyenler ya da seçmen kağıdını kaybedenler nereye başvurmalı? Oy kullanma yerini bilmeyenler yerini nereden öğrenebilir? İzleyin, seçim öncesi sorularınıza yanıt bulun. 18 yaşına yeni girenler, ikametgahı değişenler nasıl oy verebilir? Hepsi videolarla UZMANTV'de... Seçmen kartı olmadan oy kullanılır mı? Muhtarlığa ne zaman başvurmak gerekir? Seçimlerden ne kadar süre önce listeler hazır olur? Bağlı olduğumuz muhtarlıktan nasıl öğrenebiliriz? Oy kullanılacak yer nasıl belirlenir? Muhtarlıkta asılan listelerde ismimiz yoksa nereye başvurmalıyız? Seçmen listesinde hangi kontroller yapılmalı? Hata durumunda nereye bildirmeliyiz? İkametgahı taşıdığımız andan itibaren oy kullanma yerimiz de değişir mi? Listeler asıldıktan sonra yer değiştirebilir miyiz? Muhtarlığa oy kullanmak istediğimizi bildirmek zorunda mıyız? Listede ismimiz yoksa ekletebilir miyiz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin