Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sebzeli Bulgur Pilavı Tarifi

Sebzeli bulgur pilavı nasıl yapılır?
Sebzeli bulgur yapmayı öğrenin. Sebzeli bulgur pilavı için gereken malzemeler nelerdir? Malzemeler nasıl hazırlanır? Bulguru eklemeden önce sebzeleri sotelemek gerekir mi? Bulgur sebzelerle bir süre kavrulmalı mı? Yemeğin su-bulgur dengesi nasıl olmalı? Ne kadar bulgur için ne kadar su konulmalı? Yemek nasıl bir ateşte, ne kadar süre pişirilmeli? Sebzeli bulgur pilavının piştiğini nasıl anlarız? Pilavın ne kadar süre demlenmesi gerekir? Bulgur pilavı nasıl servis edilir? İyi bir pilav için bulgur seçiminde nelere dikkat edilmeli? Bulgur-su dengesi nasıl olmalı? Bulgur pilavı kısık ateşte mi pişirilmeli? Sebzeli bulgur pilavı nasıl servis edilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin