Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sebzelerin Yararları

Sarımsağın faydaları nelerdir?
Sebze yemenin faydaları hakkında bilmeniz gerekenler... Domateste hangi vitaminler bulunur? Kimler sık domates tüketmeli? Domatesi sık yemek sağlık sorunlarına yol açar mı? Salatalıkta hangi vitamin ve mineraller var? Salatalık hangi hastalıklara iyi gelebilir? Sık salata tüketmek soruna yol açabilir mi? Turp sağlık için faydalı mı? Turp nasıl tüketilmeli? Turp hangi organların iyi çalışmasını sağlar? Maydanozdaki C vitamini oranı ne kadar yüksek? Hangi aylarda daha fazla maydanoz tüketmeliyiz? Maydanozu ince kıyarsak vitamini azalır mı? Maydanozdaki C vitamini oranı ne kadar yüksek? Hangi aylarda daha fazla maydanoz tüketmeliyiz? Maydanozu ince kıyarsak vitamini azalır mı? Havuçta C vitamini oranı nedir? Gözlerin iyi çalışmasını sağlar mı? Hangi aylarda daha çok havuç tüketmeliyiz? Aşırı havuç tüketmenin zararları nelerdir? Soğan nasıl tüketilirse daha faydalı olur? Soğan pişirilmeden mi tüketilmeli? Soğanda ne kadar C vitamini var? Sarımsak hangi sağlık sorunlarına iyi gelir? Cilt problemleri için sarımsak kullanılabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin