Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sebzelerin Faydaları

Kerevizin faydaları nelerdir?
Sebzelerin yararları hakkında merak edilenler... Ispanakta söylendiği kadar çok demir var mı? Günde/haftada ne kadar ıspanak yiyebiliriz? Fazla ıspanak tüketmenin zararı var mı? Ispanak nasıl pişirilirse daha faydalı olur? Enginar karaciğere iyi geliyor mu? Kimler sık enginar yemeli? Ne kadar enginar yiyebiliriz? Enginarı nasıl pişirirsek vitaminlerinden daha fazla faydalanabiliriz? Patatesin sağlığa faydası var mı? Patates nasıl tüketilirse daha faydalıdır? Patateste ne kadar karbonhidrat var? Patates ne kadar tüketilebilir? Kereviz hangi organların daha iyi çalışmasına yardımcı olur? Haftada ne kadar kereviz tüketilebilir? Kereviz nasıl pişirilmeli? Brokoli hangi organlara faydalıdır? Ne kadar brokoli yemeliyiz? Brokoli nasıl pişirilmeli? Brokoli soğuk tüketilirse daha mı iyidir? Baklagiller tek başlarına protein ihtiyacımızı karşılayabilir mi? Çok baklagil tüketmenin sağlığa zararı var mı? Sindirim sistemimizi nasıl etkiler? Lahananın zayıflatıcı özelliği var mı? Lahana nasıl tüketilmeli? Fazla lahana tüketirsek ne olur?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin