Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sebze Soyma Teknikleri

Lahana pişirmeye nasıl hazırlanır?
Sebze soyarken bilmeniz gerekenler... Patates nasıl soyulur? Suda bekletilirse daha kolay mı soyulur? Bıçakla mı elle mi soymak gerekir? Nasıl bir bıçak kullanılmalı? Kabak oymak için hangi aletler gerekir? Ne kadarını kesmeliyiz? Kalınlığı ne kadar olmalı? Fasulyenin kılçıklı olduğu nasıl anlaşılır? Hangi fasulyeleri ayıklamak gerekir? Ayıklama nasıl yapılır? Pırasanın hangi bölgeleri yemeklerde kullanılır? Sapları nasıl temizlenir? Yemeklik pırasa nasıl doğranır? Karnabahar nasıl temizlenir? Sapı nasıl kesilir? Yemekte kullanmak için nasıl parçalanır? Ispanak nasıl yıkanmalı? Suda bekletmek yeter mi? Toprağın tamamen temizlendiğinden nasıl emin oluruz? Enginar nasıl kesilir? Kalbi nasıl ayrılır? Enginar nasıl dilimlenir? Yemeklik enginar nasıl hazırlanır? Lahana nasıl temizlenir? Nasıl yıkanır? Yaprakları nasıl ayrılır? Yemeklik lahana nasıl hazırlanır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin