Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sarmaşık Bakımı

Sarmaşık bakımı nasıl yapılır?
Sarmaşık bitkisi ve bakımı hakkında merak edilenler... Sarmaşık çeşitleri nelerdir? En sık karşılaşılan, bakımı kolay olan sarmaşık türü hangisidir? Sarmaşık hangi tip evler için daha uygundur? Güneşli ortamları mı sever? Sarmaşık sarılı olduğu yere nasıl tutunur? Vantuzlu küçük bitkileri sayesinde her yere tutunabilmesi mümkün müdür? Sadece duvarlara mı sarılır? Saksı ve tahta gibi diğer cisimlere de sardırılır mı? Sarmaşığın günlük bakımı nasıl yapılır? Periyodik bakımları nelerdir? Sarmaşığın toprağı nasıl olmalıdır? Duvar sarmaşığına nasıl bir bakım uygulanır? Günlük ve periyodik bakımları nelerdir? Sulaması nasıl yapılır? Kökünü ve yapraklarını ayrı ayrı mı sulamak gerekir? Duvar sarmaşıkları ne kadar uzayabilir? Nasıl bir toprak sever? İyi bir sarmaşık nasıl anlaşılır? Hangi cinsi tercih edilmelidir? Yapraklarının görüntüsü nasıl olmalıdır? Sarmaşık alırken küçük boylar mı tercih edilmedir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin