Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şarkı Sözü Nasıl Yazılır

Nasıl şarkı sözü yazılır?
Şarkı sözü yazmayla ile ilgili merak ettiklerinizi Ahmet Selçuk İlkan'dan öğrenin... Şarkı sözü ile şiir arasında ne fark var? Her şiir şarkı sözü olabilir mi? Her şiire beste yapılabilir mi? Şarkı yazabilmesi için kişinin hangi özelliklere sahip olması gerekir? Şarkı sözü yazarken hangi ölçülere bağlı kalmalıyız? Yazacağımız şarkı sözlerinin neyle ilgili olacağına nasıl karar vermeliyiz? Şarkı yazarken özgün olabilmek neden önemli? Şarkı sözü yazmaya yeni başlayanlar eserlerini ünlü prodüktör ve müzisyenlere nasıl ulaştırabilir? Söz yazarken şarkıyı söyleyecek yorumcu ile birlikte çalışmak daha mı doğru? Şarkı sözleri kafiyeli mi olmalı? Bir şarkının hit olabilmesi için bestesi mi önemli yoksa sözleri mi? Şarkının tutmasında yorumcunun rolü nedir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin