Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sardunya Bakımı

Sardunyanın günlük bakımı nasıl yapılır?
Pembe ve kırmızı tonda çiçekleri ile kışa dayanıklı Afrika kökenli çiçeklerden Sardunya ve bakımı... Sardunya bakımında dikkat etmeniz gerekenler videolarda. Sardunyanın isteyeceği ışık miktarı, günlük bakımı, yetiştirilmesi gereken saksı boyutları, toprağı nasıl olmalı, UZMANTV'de öğrenin. Sardunya almadan önce UZMANTV izleyin, en güzel ve dayanıklı sardunyaları siz yetiştirin. Sardunyanın nasıl bir görüntüsü olur? Zahmetli bir çiçek midir? Evde mi bahçede mi yetiştirmeye uygundur? Hangi renklerde yetişir? Toprak her gün çapalanmalı mı? Solan çiçekleri nasıl ayıklanır? Drenaj deliğini hangi sıklıkta kontrol etmeliyiz? Gübreleme ve budama ne zaman yapılır? Saksı hangi büyüklükte ve malzemeden olmalı? Değiştirirken mutlaka bir boy büyüğüne mi alınmalı? Drenaj deliği ne işe yarar? Sardunyanın kolay yetiştiği toprak cinsleri nedir? Hangi ek ürünler kullanılmalı? Sardunyanın kolay büyümesi için köklerine nasıl bakım uygulamalı? Sardunya direk güneş ışığına bırakılabilir mi? Gölgede durması mı gerekir? Hangi sıcaklıklarda daha kolay büyür? Yaz ve kış aylarında nelere dikkat edelim? Sardunya nasıl sulanır? Musluk suyu kullanmanın sakıncası var mı? Mutlaka çapadan sonra mı sulamalı? Gece geç, sabah erken saatte sulamanın faydası var mı? Sardunyayı hazır mı alalım, kendimiz mi yetiştirelim? Sardunyanın sağlıklı olduğunu nasıl anlarız?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin