Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sararan Dişler Nasıl Beyazlatılır

Evde diş beyazlatmak için neler yapılabilir?
Dişteki sararmalar neden olur? Fırçalamamak dişlerin sararmasına yol açar mı? Dişler günde kaç kez ve nasıl temizlenmelidir? Sigara kullanımının dişlerin sararmasındaki rolü nedir? Çay, kahve tüketimi dişleri sarartır mı? Sigara tiryakileri nasıl diş macunu kullanmalılar? Sigara içenlere özel diş macunları sararmayı önler mi? Karbonat diş temizliğinde kullanılabilir mi? Karbonat dişleri nasıl beyazlatır? Diş fırçalarken karbonat kullanmak zararlı mıdır? Diş temizliğinde karbonatı nasıl kullanmak gerekir? Karbonat içeren diş macunları da aynı etkiyi yapar mı? Diş neden sararır? Diş sararmasını hızlandıran etkenler nelerdir? Çok sık fırçalayarak dişleri eski rengine döndürmek mümkün müdür? Karbonat kullanmak dişleri beyazlatır mı? Dişlerin tekrar beyaz olması için hangi yöntemler kullanılabilir? Evde diş beyazlatma işlemi (home bleaching) yapılabilir mi? Evde diş beyazlatma işlemi (home bleaching) nasıl yapılır? Ne kadar sürer? Evde diş beyazlatma işlemi pahalı mıdır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin