Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sara (Epilepsi) Tedavisi

Epilepsi kesin olarak tedavi edilebilir mi?
Epilepsi için kullanılan tedavi yöntemlerini doktorumuz anlatıyor. Sara nasıl tespit edilir? Ameliyat mümkün mü? Ne tür ilaçlar kullanılır? EEG nedir? Uyku ve uyanıklık durumunda mı yapılması gerekir? Nöbet sırasında görüntüleme yapılabilir mi? Tanı koymada kullanılan diğer yöntemler nelerdir? Epilepsinin tedavisi var mı? Kesin sonuç alınabilir mi? Toplumda neden çözümsüz bir hastalık olara bilinir? Tedavi sonrası tekrar etme riski var mı? Her hasta için tercih edilen farklı bir tedavi yöntemi mi var? Hastalık öyküsü önemli mi? Epilepsinin nedenleri tedavi yöntemine etki ediyor mu? Ketojenik diyet nedir? Hangi besinlerden uzak durmak gerekli? Kahve ve çay tüketimi epilepsiyi tetikler mi? İlaç tedavisi hangi durumlarda tercih edilir? Ne tür ilaçlar kullanılır? İlaç tedavisi ne kadar süre uygulanır? İlaçla hastalık tedavi mi edilir yoksa nöbetler mi hafifletilir? Ameliyatın tercih edildiği durumlar hangileri? Hangi yaşlarda epilepsi ameliyatı yapılabilir? Ameliyat kesin bir çözüm yöntemi midir? Ameliyat sonrası epilepsi tekrar edebilir mi? Pil tedavisi nasıl yapılır? Pil tedavisinde amaç nedir? Başarı oranı yüksek mi? Türkiye'de sık kullanılan bir yöntem mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin