Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sara (Epilepsi)

Epilepsi nedir?
Sara hastalığı konusunda ne kadar bilgilisiniz? Eğer merak ettiklerinize güvenilir cevaplar arıyorsanız doğru adres UZMANTV. Epilepsi vücudun hangi bölgesinde ortaya çıkan bir hastalıktır? Beyinde ne tür fonksiyon bozuklukları, değişimleri ile epilepsi ortaya çıkar? Menenjit, difteri, kızamık gibi hastalıkların saraya neden olduğu doğru mu? Enfeksiyon hastalıkları ile epilepsi arasında nasıl bir ilişki var? Ailesinde epilepsi olan kişilerde epilepsiye daha sık mı rastlanır? Genetik faktörlerin önemi nedir? Epilepsi doğumla gelen bir hastalık mı? İlk nöbetler genelde hangi yaşlarda başlar? Yaş ilerledikçe nöbetler ve belirtiler azalır mı? Kişide epilepsi olduğunu nasıl anlayabiliriz? Nöbetler dışında fiziksel belirtileri var mı? Ailede epilepsi varsa belirti olmadan doktora görünmeli miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin