Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şam Tatlısı Yapmayı Öğrenin

Şam tatlısı nasıl yapılır?
Şam tatlısı tarifi... Şam tatlısı yapmak için gereken malzemeler nelerdir? Ne kadar irmik gerekir? Şam tatlısı için irmikli karışım nasıl hazırlanır? Karışımın kıvamı nasıl olmalı? Şam tatlısı nasıl pişirilir? Fırının ısısı ve pişirme süresi nasıl olmalı? Şam tatlısının şerbeti için hangi malzemeler gerekir? Şerbet nasıl hazırlanır? Şam tatlısı nasıl şerbetlenir? Şam tatlısı nasıl servis edilir?
Karışımı hazırlarken nelere dikkat edelim? Ne kadar irmik için ne kadar süt kullanalım? Tatlının şerbetini hazırlarken nelere dikkat edelim? Şerbetin kıvamı nasıl olmalı? Su şeker oranını nasıl ayarlayalım? Şerbeti sıcakken mi kullanalım? Şerbeti tatlıyı fırından çıkarır çıkarmaz ekleyelim mi yoksa biraz dinlendirelim mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin