Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Salon Çamı Bakımı

Salon çamının bakımı nasıl yapılır?
Salon çamı bakımı hakkında bilmeniz gerekenler... Salon çamının özellikleri nelerdir? Salon çamı soğuktan nasıl etkilenir? Yetiştirileceği ortamın ısı koşulları nasıl olmalı? Salon çamı tek bir tür müdür yoksa değişik çam türleri salonda bakılabilir mi? Salon çamı ne kadar büyüyebilir? Salon çamının bakılacağı mekanın ışık koşulları nasıl olmalı? Salon çamı doğrudan güneş ışığı görmeli mi? Hava akımı olan bir yere koymak bitkiye zarar verir mi? Salon çamı bitkisinin toprağı nasıl olmalı? Ne büyüklükte bir salon çamı için hangi ölçülerde saksı kullanılmalı? Salon çamının toprağı ne sıklıkta değiştirilmeli? Toprak değiştirirken nelere dikkat edilmeli? Saksısı hangi sıklıkta büyütülmeli? Salon çamını sularken nelere dikkat edelim? Bitkinin ve saksının büyüklüğü, ısı koşullarına göre sulama başına ne kadar su verilmeli? Fazla su verilmesi bitkiye zarar verir mi? Bitkinin yeterli suyu almadığını nasıl anlarız? Bitkiye verilen suyun fazla geldiğini nasıl anlarız? Bitkinin gelişimi yavaşsa hızlandırmak için suyuna gübre ya da katkı maddesi eklenebilir mi? Bitkinin yaprakları da zaman zaman ıslatılmalı mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin