Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Salçalı Biftek Tarifi

Salçalı biftek nasıl yapılır?
Salçalı biftek yapmanın püf noktaları... Salçalı biftek için hangi malzemeler kullanılır? Salçalı biftek için et alırken nelere dikkat etmeliyiz? Et mutlaka kontrfile tarafından mı olmalı? Bifteklerin iyi dövülmüş olmasının önemi nedir? Soslu biftek için hangi malzeme, ne kadar ölçüde olmalı? Biftek sosu için gerekli malzemeler nelerdir? Salçalı biftek yemeğinin sosu için hangi baharatlar tercih edilebilir? Önce etleri mi pişirmek gerekir? Etleri ne kadar kızartmalıyız? Sos etlerden ayrı olarak mı hazırlanır? Et sos ile mi pişer yoksa sos önceden kızartılan etin üzerine mi dökülür? Etlerin iyi kıvamda ve lezzetli olması için nelere dikkat etmeliyiz? Salçalı biftek yemeğine yakışacak garnitürler nelerdir? Salçalık biftek yemeği nasıl servis edililir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin