Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Salatalık Yetiştirin

Ekilen salatalığın bakımı nasıl yapılır?
Salatalık yetiştirmeyi uzmanından öğrenin... Salatalık özel toprak ister mi? Toprak hangi özellikleri taşımalı? Hangi topraklar daha verimli olur? Toprağımız uygun değilse ne yapmalıyız? Torf, gübre takviyesi yapmalı mıyız? Salatalık hangi iklimlerde yetiştirilebilir? İstanbul?da salatalık yetiştirmek mümkün mü? Hangi aylarda ekersek daha verimli olur? Salatalık fidesini nasıl ve ne zaman ekmeliyiz? Nerelerde salatalık fidesi bulabiliriz? Kaç tane fide için ne kadar genişlikte bir toprak gerekir? Salatalık fidesini kaç günde bir sulamak gerekir? Fazla sularsak sıkıntı olur mu? Az sularsak kurur mu? Dibini ne sıklıkta havalandıralım? Kurumaya dönerse ne yapalım? Fidelerin devrilmemesi için iple bir desteğe ya da destek çubuğuna bağlanması gerekir mi? Normal şartlarda salatalık fidesi ekildikten ne kadar süre sonra meyve verir? Bunu hızlandırmanın bir yolu var mı? Salatalığı ne zaman toplayabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin