Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Salata Yapmayı Öğrenin

Kereviz salatası nasıl yapılır?
Çeşit çeşit salata nasıl yapılır, öğrenmek istiyorsanız UZMANTV'yi izleyin. Çoban salatası nasıl yapılır, kereviz salatası için hangi malzemeler kullanılır? Salata sosu nasıl hazırlanır? Usta aşçılardan salata yapmanın püf noktalarını öğrenin, en güzel salatayı siz yapın. Hepsi, videolarla uygulamalı olarak anlatılıyor. Hangi mevsimde hangi malzemelerden yararlanılmalı? Mevsim salatasında malzemeler nasıl doğranır? Çoban salatasının özelliği nedir? Hangi malzemeler kullanılır? Malzemeler nasıl doğranır? Patlıcan salatası hangi malzemelerden yapılır? Lezzetli bir patlıcan salata yapmanın püf noktası nedir? Börülce salatasında hangi malzemeler kullanılır? Lezzetli bir börülce yapmanın püf noktası nedir? Zeytinyağı, limon ve tuzu ayrı ayrı mı dökmek lazım? Hepsi karıştırılarak bir sos hazırlanabilir mi? Sosa başka hangi malzemeler katılabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin