Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Şal Bağlamayı Öğrenin

Şal nasıl bağlanır?
Şal bağlarken dikkat edilecekler... Şal bağlarken nelere dikkat etmeliyiz? Kendilerine özgü renkleri ve dokuları sayesinde şalları etollere göre farklı şekillerde bağlayabilir miyiz? Şal bağlarken dikkat etmemiz gereken noktalar nelerdir? Kıyafete uygun şala karar verdikten sonra modele nasıl karar vermeliyiz? Şala uygun bağlanış şekline nasıl karar verelim? Şalın uç kısımlarının dağınık mı duracağına yoksa elbisenin altına mı alınacağına neye göre karar verebiliriz? Pratik bir şekilde bağlayabileceğimiz şık modeller var mı? İş kıyafetlerimize uygun bağlama şekline nasıl karar verebiliriz? Şal ile kullanacağımız aksesuarlara nasıl karar vermeliyiz? Şala istediğimiz şekli vermek için hangi aksesuarları kullanabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin