Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saksıda Limon Yetiştirin

Saksıda limon nasıl yetiştirilir?
Saksıda limon yetiştirme hakkında bilmeniz gerekenler... Saksıda yetiştirebileceğimiz limon türleri hangileridir? Bu tür limonlar meyve verir mi? Meyveleri nasıl olur? Saksıda limon yetiştirmek için ortamın nasıl olması gerekir? Ne kadar sürede limon verir? Toprağı nasıl olmalı? Mevsime göre nasıl bakım yapmalıyız? Kışın soğuktan korumamız gerekir mi? Yazın nasıl sulamalıyız? Budamak gerekir mi? Limon büyüdükçe saksısını değiştirmeli miyiz? Limon yetiştireceğimiz toprak nasıl olmalı? Limon fidanı dikmek için nasıl bir toprak hazırlamalıyız? Limon ne kadar su ister? Saksıdaki limonu sık sık sulamak gerekir mi? Suyuna bitki canlandırıcılar konulabilir mi? Limonu doğrudan güneş gören bir yere mi koymalıyız? Balkona koyabilir miyiz? Limon ne zaman çiçek açar? Çiçekleri nasıldır? Güzel kokar mı? Ne zaman meyve verir? Uygun koşullar sağlanmazsa limonumuz meyve vermeyebilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin