Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sakal ve Bıyık Modelleri

Yüz şekline göre bıyık modeline nasıl karar verilir?
Sakal ve bıyık modelleri UZMANTV'de. Hangi yüz tipine hangi türde sakal ve bıyık olur? Sakal ve bıyık modeline karar verirken dikkat etmeniz gereken şeyler nelerdir? Her yüz tipine her sakal uygun olur mu? Yanıtları uzmanından alın. Bıyıklar ne ile şekillendirilir? Erkekler bıyıklarına kendileri de şekil verebilir mi? Bıyık hangi yüzlere yakışmaz? Kimler bıyığı tercih etmeli? Yuvarlak yüzlü erkekler nasıl bir bıyık modeli tercih etmeli? Oval yüzlülere bıyık yakışır mı? Köşeli yüzlere en uygun bıyık modeli hangisidir? Üçgen biçimli yüz tipine sahip olan erkekler hangi bıyık modelini tercih etmeli? Gençler daha çok hangi bıyık modellerini tercih etmeli? Orta yaşlı erkekler nasıl bir bıyık modeli tercih etmeli? İleri yaştaki erkekler için hangi bıyık modelleri uygundur? Bıyıkların bakımı nasıl yapılır? Daha çabuk ve gür uzaması nasıl sağlanır? Bıyıkların şekillendirilmesi nasıl sağlanır? Bıyıklara badem yağı gibi besleyici ürünler sürmek gerekir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin