Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sahte Para Nasıl Anlaşılır

Sahte dolar nasıl anlaşılır?
Sahte para nasıl anlaşılır? Sahte 1 lira nasıl anlaşılır? Yeni çıkan Türk Lirası'nın özellikleri neler? Yeni banknotlarda ne gibi güvenlik işaretleri var? Dolar ve Euro'ların özellikleri neler? Sahte dolar ve Euro'ları nasıl anlayabiliriz? Sahte parayı ayırt etmek için hangi güvenlik işaretlerine bakabiliriz? Elimize sahte para geçerse ne yapmalıyız? Sorularınızın cevapları UZMANTV'de... İzleyin, sahte para mağduru olmayın! Sahte 1 lira nasıl görünür? Ağırlığı ve renginde nasıl farklar olur? Sahte 1 lira hemen anlaşılır mı? 10,20, 50 ve 100 liraların sahte olup olmadığı nasıl anlaşılır? Sahte banknotların kalitesinde, renginde ve parlaklığında nasıl farklar olur? İlk etapta neye dikkat etmeliyiz? Banknotlarda kaç tane güvenlik özelliği var? Gerçek parayı sahtesinden ayırt eden gizli görüntüler neler? Sahte paralarda kabartma özelliği olur mu? Sahte doları ayırt etmek için hangi noktalara bakmak gerekir? Dolardaki güvenlik işaretleri neler? Rengi veya parlaklığı ayırt edici bir unsur mu? Gerçek Euro'yu sahtesinden ayırabileceğimiz güvenlik işaretleri neler? Özellikle hangi noktalara bakmak gerekir? Sahte Euro'nun rengi veya parlaklığında nasıl değişiklikler olur? Sahte para elimize geçtiğinde yırtmak doğru mu? Nereye başvurmak gerekir? Merkez Bankası paranın karşılığını veriyor mu? En çok nerede sahte para verilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin