Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sağlıklı Zayıflama Rehberi

Sağlıklı zayıflamanın püf noktaları nelerdir?
Sağlıklı bir şekilde zayıflamak, hayatınız boyunca ideal kilonuzu korumak istiyorsanız uzmanından yardım alın. Akşam yediden sonra yemek gerçekten kilo aldırır mı? Geç saatlere kadar uyumayan kişiler diyetini nasıl düzenleyebilir? Kısa sürede kilo vermek neden sağlıksız kabul edilir? Doğru zayıflama mutlaka diyetisyen gözetiminde mi olmalı? Hangi öğünde ne yiyeceğimize dair nasıl bir liste hazırlamalıyız? İzleyin, zayıflama diyetlerinde uygun görülen sabah, öğle ve akşam öğünlerini öğrenin. Ara öğünlerde kim, nasıl beslenmeli? Bir öğünde mutlaka bulunması gereken gıdalar hangileri? Tümü UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin