Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sağlıklı Saçlar İçin Bilmeniz Gerekenler

Saç yıpranmasını nasıl önleyebiliriz?
Saç sağlığınız için bilmeniz gerekenler... Sağlıklı saçlara sahip olmak için nelere dikkat etmelisiniz? Saçınız güçsüzleşmeye ve rengi solmaya başladıysa saçınıza nasıl bakım yapabilirsiniz? İzleyin, saçları sık yıkamak saç sağlığını etkiler mi, saç diplerine masaj yapmak saçların güçlenmesini sağlar mı, uzmanından öğrenin. Saç neden yıpranır? Yanıtlar UZMANTV'de! Saçı hangi dış etkenler yıpratır? Saça ne tür müdahaleler saçı yıpratır? Hangi tip boyalar saçı yıpratır? Kuaförlerde saç için en yıpratıcı uygulamalar nelerdir? Saçımızı yıpratmamak için günlük bakımda nelere dikkat etmeliyiz? Saçımızın yıpranmasını hangi tip bakım ürünleriyle önleyebiliriz? Hangi bitkisel yöntemleri uygulayabiliriz? Saçı fazla yıkamak saç ve diplerini nasıl etkiler? Saçımızı ne sıklıkta yıkamalıyız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin