Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sağlık Sorunlarına Bitkisel Çözümler

Balgam söktürücü bitkiler nelerdir?
Grip tedavisi yalnızca bitkilerle yapılabilir mi? İlaç tedavisinin yanında bitkisel tedavi etkiyi ne kadar artırır? Hangi bitkiler gribin geçmesini sağlar? Grip tedavisi için bitkileri nasıl hazırlamalıyız, ne sıklıkta tüketmeliyiz? Bitkisel yöntemlerle ateş nasıl düşürülür, çok yüksek ateş için bitkisel tedavi yeterli mi? Çok yüksek ateşte ilaç tedavisinin yanında bitkisel tedavi etkiyi ne kadar artırır? Hangi bitkiler ateş düşürür? Ateş tedavisi için bitkileri nasıl hazırlamalıyız, ne sıklıkta tüketmeliyiz? Bronşit tedavisi yalnızca bitkilerle yapılabilir mi? İlaç tedavisinin yanında bitkisel tedavi etkiyi ne kadar artırır? Hangi bitkiler bronşitin geçmesini sağlar? Bronşit tedavisi için bitkileri nasıl hazırlamalıyız, ne sıklıkta tüketmeliyiz? Hangi bitkiler balgam söktürür? Hangi bitkilerin çayı yapılabilir? Hangi bitkilerin suyu içilir? Hangi bitkiler karıştırılarak çayı yapılabilir? Bitkileri çay yaparken nasıl demleyelim? Bitkilerin suyu nasıl hazırlanır? Bunları ne sıklıkta tüketmek gerekir? Ne tür öksürükler bitkisel tedavi ile giderilebilir? İlaç tedavisi ile birlikte uygulanırsa iyileşmeyi hızlandırır mı? Hangi bitkiler öksürüğü giderir? Bitkiler nasıl hazırlanır, ne sıklıkta tüketilir? Tedavi ne kadar sürer? Her tür yorgunluk bitkilerle geçer mi? Hangi durumlarda yorgunluğa karşı bitkisel tedavi daha etkilidir? Hangi bitkiler yorgunluğu giderir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin