Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sağlığa Faydalı Besinler

Kefir nedir?
Besinlerin hastalıkların önlenmesi ve tedavisindeki etkinliğinin bilimsel olarak kanıtlanması fonksiyonel besinlerin önemini artırdı. Vücudumuza fizyolojik anlamda yarar sağlayan ve kronik hastalık riskini azaltabilen besinlere fonksiyonel besin deniyor. Peki fonksiyonel besinler vücudumuza tam anlamda nasıl bir yarar sağlar, biliyor musunuz? Fonksiyonel besinler çocukta zekayı artırır mı? Hangi sıklıkla tüketilmesi gerekir ve hangi besinler fonksiyonel gıdaya girer? Hepsi videolarla, UZMANTV'de! Kefir nasıl yapılır? Kefirin içindeki organizmalar hangi sorunların çözümünde rol oynuyor? Ne kadar kefir içebiliriz? Çocukların zeka gelişiminde beslenmenin önemi nedir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin