Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saçkıran ve Tedavisi

Saçkıran tedavi edilebilir mi?
Saçkıranla ilgili merak ettikleriniz... Saçkıran bulaşıcı bir hastalık mı? Saçkıran hangi deri hastalıklarıyla karıştırılabilir? Saçkıran kimlerde daha sık görülür? Saçkıranın belirtileri nelerdir? Saçkıran nasıl bir görüntü oluşur? Dökülmeden başka belirtisi var mı? Saçkıran genetik bir hastalık mı? Stres saçkıranı tetikliyor mu? Hangi hastalıklarla bir arada görülebiliyor? Saçkıranın tedavisi var mı? İlaçlar işe yarıyor mu? Kendiliğinden geçer mi? Saç dökülen bölgeye nasıl bakım yapılmalı? Yeniden saç çıkmasını hızlandırmak mümkün mü? Saçkıran nedeniyle tüm saçlar dökülebilir mi? Vücudun diğer yerlerine yayılır mı? Tüm tüyler dökülür mü? Sakalda ve bıyıkta saçkıran olur mu?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin