Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saç Nasıl Boyanır

Saç nasıl boyanır?
Adım adım saç boyama UZMANTV'de. Kuaföre kadar yorulmayın. 5 dakikada öğrenin. Boyayı nasıl karıştırmak gerekir? Kıvamı nasıl hazırlanır? Tek seferde tüm boyayı kullanmalı mıyız? Boya nasıl yedirilir? Ne kadarını kullanmak gerekir? Fırçayı nasıl kullanmalıyız? Saçımızın her yerine ulaştığımıza nasıl emin olabiliriz? Süre nasıl ayarlanır? Kutu üzerindeki talimatların üzerine çıkabilir miyiz? Boya saçta uzun süre kalırsa ne olur? Ne zaman duş almalıyız? Saç boyası kaş ve kirpiklere zarar verir mi? Göze kaçarsa ne olur? Saç ve kaşlarımızı nasıl aynı tona getirebiliriz? Saç boyamadan önce nasıl bir önlem almalıyız? Önceden nemlendirici sürmek işe yarar mı? Deriye bulaşan saç boyası neyle temizlenir? Saç boyası güneş ve klordan nasıl etkilenir? Boyalı saçlara nasıl bir bakım uygularsak uzun süre dayanır? Şampuan, saç kremi nasıl seçilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin