Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Sac Kavurma Tarifi

Sac kavurma nasıl yapılır?
Sac kavurma yapmayı öğrenin... Dana eti mi koyun eti mi daha iyi olur? Et hayvanın neresinden olmalı? Etin yağlılık oranı nasıl olmalı? Et yemekten önce hangi büyüklükte kesilip hazırlanmalı? Eti terbiyelemek lezzet için önemli mi? Terbiye için hangi malzemeler kullanılabilir? Hangi baharatlar mutlaka koyulmalı? Marine edilmiş etler buzdolabında kaç saat bekletilir? Sac kavurmanın malzemeleri nelerdir? Etler nasıl doğranmalı? Hangi yağ ile daha lezzetli olur? Hangi ateşte pişirmeli? Malzemeler hangi sırayla atılır? Et ne kadar süre sotelenmeli, hangi aşamada diğer malzemeler katılmalı? Pişme süresi nedir? Etin yumuşak ve lezzetli olması için nelere dikkat etmeliyiz? Acısını nasıl ayarlamalıyız? Hangi baharatlar kullanılmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin