Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saç Dökülmesi Hakkında Her Şey

Saç dökülmesi nasıl tedavi edilir?
Saç dökülmesi ile ilgili bilmek istediğiniz her şey! Saç dökülmesinin nedenleri nelerdir? Saç dökülmesini tedavi etmek mümkün mü? Dönemsel saç dökülmeleri sonrasında saç tekrar geri gelir mi? İzleyin, doğum sonrası yaşanan saç dökülmeleri için neler yapabileceğinizi, saç dökülmesine karşı ne tip ürünler kullanabileceğinizi uzmanından öğrenin. Saç neden dökülür? Kişinin bünyesiyle, genel sağlığıyla ilgisi nedir? Saç köklerinde ne tür sorunlar vardır? Saç dökülmesi hangi mevsimlerde artar? Mevsim geçişlerinde nelere dikkat edilmeli? Saç dökülmesi için evde neler yapılabilir? Hangi durumlarda tedavi olmak gerekir? Saç dökülmesi tedavisinde nasıl bir yol izlenir? Doğum sonrası saç dökülmesi neden artar? Hangi bakım ürünleri kullanılmalı? Nelere dikkat edilmeli? Saç dökülmesi dışarıdan yapılan bakımlarla azalır mı? Tamamen kurtulmak mümkün mü? Saç harici olarak nasıl beslenmeli? Dökülen saçların kökleri de işlevini yitirir mi? Aynı bölgede saç tekrar oluşur mu? Saç dökülen yere ektirme mi yapmak gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin