Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saç Dökülmesi

Saç dökülmesi hangi hastalıkların habercisidir?
Saç dökülmesi genetik olduğu kadar bazı hastalıkların habercisi de olabilir. Çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan ilaçlar veya uygulanan tedavi biçimleri nedeniyle saç dökülmesi yaşanabilir. Saç dökülmesi ile ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de! İzleyin, saç dökülmesi kimlerde daha sık görülür, hangi aşamada önlem almalı ya da tedaviye başlanmalı, öğrenin. Saç dökülmesi bir hastalık mıdır? Kaç çeşit saç dökülmesi vardır? Genetik bir rahatsızlık olduğu söylenebilir mi? Genetik faktörler nasıl bir role sahiptir? Hormon değişikliklerine bağlı saç dökülmesi gerçekleşir mi? Hangi hastalıklar saç dökülmesine neden olur? Sık fön çektirmek, saçı boyamak gibi etkenler saç dökülmesine neden olur mu? Kadınlarda mı erkeklerde mi daha sık görülür? Hangi yaş grubunda daha çok görülür? Hamilelerde saç dökülmesi görülür mü? Saç dökülmesi hangi hastalıkların belirtisi olarak görülür? Saç dökülmesi kanserin belirtisi midir? Hangi tip saç dökülmesi kanserin hangi evresinin belirtisi olarak görülür? Hangi miktarda saç dökülmesi yaşandığında doktora başvurmak gerekir? Saçların ne kadar dökülmesi normaldir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin