Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saç Derisi Bakımı

Kepeğe neden olan saç bakım yanlışları nelerdir?
Saçlı derinin bakımı ile ilgili bilmeniz gerekenler... Duşta saç dipleri nasıl temizlenmeli? Saç diplerine nasıl masaj yapılmalı? Saç derisini harekete geçirmek neden sağlıklıdır? Saç için kullanılan şampuan ve saç kremleri saç derisini nasıl etkiler? Saç derisine sürmemiz, üzerinde bekletmemiz gereken ürünler var mı? Saç diplerine hangi sıklıkta bakım uygulamalıyız? Yıkanmak dışında saç derisinin sağlıklı olması için neler yapabiliriz? Jöle, briyantin vb. bakım ve güzellik ürünleri saç diplerini nasıl etkiler? Saç diplerini güçsüzleştiren ürünler saçları nasıl etkiler? Saç derisinin hangi özellikleri kepeğe neden olabilir? Kepeği olan kişi saç dibine nasıl bakım yapmalı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin