Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saç Boyalarını Tanıyın

Profesyonel saç boyalarının özellikleri neler?
Saç boyalarının özellikleri neler? Doğal ve profesyonel saç boyalarının birbirinden farkı nedir? Saçları ince telli olan kişiler saçlarını boyamak istiyorsa nelere dikkat etmeli? Kimyasal saç boyaları zararlı mı? Hepsini uzmanından öğrenin... Doğal boyalar nelerdir? Papatya, çivit, kına gibi boyaların saça yararı var mıdır? Doğal boyalar beyazları kapatır mı? Boyalı saçın üzerine uygulanan doğal boya saç rengini korumakta yardımcı olur mu? Hangi durumlarda doğal boya kullanılmalı? Kaç çeşit kimyasal boya vardır? Kimyasal boyaların saça nüfuz oranı doğa boyalara göre daha mı fazladır? Beyaz saçı kapamak sadece kimyasal boya ile mi mümkündür? Kimyasal boya zararlı mı? Farklı bir renk denemek istiyorsak bu denemeyi kendimiz mi yapmalıyız yoksa kuaförümüze mi bırakmalıyız? Kuaförde yapılan dip boyaları daha mı iyi olur? Kuaförde yapılan düz boyalar daha mı kalıcı olur? Evde yapılan iyi bir boyama kuafördeki etkiyi yaratamaz mı? İnce telli saçları olan biri saçında ne tür uygulamalardan kaçınmalı? Saç uygulamalarında hangi ürünler saçı neden ve hangi aşamada yakar? Röfle, balyaj gibi uygulamalar yapılırken neler dikkate alınmalı? Boya ince telli saçların beslenmesini sağlar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin