Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saç Beyazlaması

Saç neden beyazlar?
Saç beyazlaması ile ilgili merak ettikleriniz UZMANTV'de... Erken yaşta saç beyazlaması neden olur? Saç beyazlaması nasıl önlenir? İzleyin, hangi vitamin ve minerallerin saç beyazlamasını geciktirdiğini, saçın nasıl beyazladığını uzmanından öğrenin. Saça rengini veren nedir? Neden insanların saç renkleri farklı farklıdır? Irka, iklim koşullarına vb. göre nasıl değişir? Saçta hangi maddenin eksikliği beyazlara neden olur? Saç nasıl değişir? Saçın kalitesi yıllar içinde değişir mi? Saç beyazlaması sadece yaşla mı ilgilidir? Genetik faktörler ne kadar önemlidir? Toplumdaki inanışın sebebi nedir? Beyaz saçı köküyle birlikte koparmanın zararı var mı? Hangi vitamin ve mineraller pigmentleri güçlendirir? Saç beyazlamasını geciktirmek elimizde mi? Saçları güçlendiren, düzenli bakım yapan ürünler saç beyazlamasına da etki eder mi? Saçı besleyen şampuan ve kremler saç beyazlatmasını geciktirir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin