Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Saç Bakımının İncelikleri

Saç bakımı için neler yapılmalı?
Perma, fön, boya. Saçınızı nasıl besleyeceğinizi, boyasını nasıl koruyacağınızı Adnan Serter anlatıyor. Kuaföre kadar yorulmayın, UZMANTV seyredin. Saçlar ne sıklıkta yıkanmalıdır? Doğru şampuan seçimi nasıl yapılır?. Deniz ve havuz sonrası neler yapılmalıdır? Kuru saçların bakımı nasıl olmalıdır? Yağlı saçların bakı nasıl olmalıdır? Karma saçların bakımı nasıl olmalıdır? Şampuan seçiminde nelere dikkat edilmelidir? Boyalı saçlar ne sıklıkta yıkanmalıdır? Havuz ve deniz suyu sarı saçı nasıl etkiler? Kullanılması gereken özel ürünler var mıdır? Kızıl saç herkese uygulanabilir mi? Kızıl saçı ne sıklıkta yıkamak gerekir? Rengi korumak için neler yapılmalıdır? Jöle, köpük gibi ürünler kısa saçlarda çok sık kullanıldığından bu ürünler saça zarar veriri mi? Kıvırcık saçları taramak, açmak zordur. Bunun için ne yapılmalıdır? Fön çektirmek saçı yakar mı, kırar mı? Fön çektirmek saçın uzamasını engeller mi? Fön ne sıklıkta çektirilmelidir? Perma nasıl bir işlemdir? Saçı yakar mı? Herkes perma yaptırabilir mi? Kalıcılığı ne kadardır? Boyanın zararları ve yan etkileri var mıdır? Kimyasal boya ve organik boya arasındaki farklar nelerdir? Saç boyama işlemi mutlaka bir kuaförde mi yapılmalıdır? Çeşitli karışımlarla saç bakımı yapılabilir mi? Kuaför seçiminde nelere dikkat edilmelidir? Kuaförün iyi olup olmadığını nasıl anlarız?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin