Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Rulo Pasta Nasıl Yapılır

Rulo pasta keki nasıl yapılır?
Rulo pasta tarifi hakkında merak ettikleriniz... Rulo pasta kreması için hangi malzemeler gerekir? Pasta kreması için karışım nasıl hazırlanır? Nasıl karıştırmak gerekir? Rulo pastanın krema kıvamının tuttuğu nasıl anlaşılır? Rulo pastanın keki için hangi malzemeler gerekir? Pasta keki için hangi malzemeden ne kadar kullanılmalı? Kek karışımı nasıl hazırlanır? Ne kadar süre ve kaç derecelik fırında pişirilir? Piştiği nasıl anlaşılır? Rulo pasta keki nasıl kesilir? Rulo pasta rulo haline nasıl getirilir? Malzemeler, meyve ve krema nasıl konur? Rulo yaparken nelere dikkat edilir? Soğuturken etrafını sarmak gerekir mi? Rulo pasta ne kadar süre soğutmaya bırakılmalı? Rulo pasta nasıl süslenir? Rulo pasta nasıl dilimlenir? Rulo pastanın dağılmaması için nelere dikkat etmek gerekir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin