Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Röntgen Hakkında Merak Ettikleriniz

Röntgen nasıl çekilir?
Röntgen çektirme ile ilgili bilmeniz gerekenler... Röntgenin birim olarak anlamı nedir? Röntgen nasıl bir tekniktir? Röntgen tekniği ve radyoloji kaç yıllık bir tarihe sahip? Farklı röntgen teknikleri nelerdir? Hastaya uygulanacak röntgen çeşidi neye göre değişir? Röntgen filmine bakıldığında hastanın hangi organ veya dokularına dair, ne gibi bilgilere ulaşılabilir? Filmden ne kadar detaylı ve kesin bilgi alınabilir? Röntgen uygulaması nasıl yapılır, ne kadar sürer? Vücudun farklı bölgeleri için röntgen uygulaması nasıl değişir? Röntgeni hangi doktorlar yorumlar? Röntgen yoruma ne kadar açıktır? Sorularınızın yanıtları uzmanından.
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin