Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Romatoid Artrit

Romatoid artrit nasıl tedavi edilir?
Romatoid artrit ile ilgili bilinmesi gerekenler... Romatoid artrit nedir? İltihaplı eklem hastalığı mıdır? Romatoid artrit kronik bir hastalık mıdır? Vücudun hangi bölgelerini etkiler? Sık rastlanan bir hastalık mıdır? Eklemlere kalıcı hasarlar verebilir mi? Sakatlıklara yol açabilir mi? Romatoid artrit eklemlerde nasıl yayılır? Romatoid artrit hani eklemlerde görülür? Eklem hasarı dışında nelere yol açar? Akciğerler ilgili sorunlara yol açabilir mi? Yorgunluğa mı neden olur? Romatoid artrit iştah kaybına neden olur mu? Romatoid artrit daha çok el ve parmak eklemlerinde mi görülür? Romatoid artrit olduğumuzu en kolay nasıl anlarız? Sabah tutukluğu nedir? Sabahları ilgili eklemlerde ağrı mı hissederiz? Ne kadar süre eklemlerde tutukluk hissederiz? Sabah tutukluğu eklemlerde hastalık olduğu anlamına mı gelir? İltihaplı eklem hastalıklarında en önemli bulgu sabah tutukluğu mudur? Romatoid artritin etkisi sabahları daha mı ağırdır? Geceleri de ağrı olur mu? Eklemler şişer mi? parmaklarda anormal duruş bozuklukları gözlenir mi? Yorgunluk yapar mı? Romatoid artrit halsizliğe neden olur mu? Diğer organlar nasıl etkilenir? Kılcal damar iltihapları oluşabilir mi? Başka ne tür belirtiler gözlenir? Romatoid artrit rahatsızlığının sebebi nedir? Sağlıklı eklem dokuları neden zarar görür? Eklem hasarı kemik dokusuna da sıçrayabilir mi? Genetik faktörler etkili midir? Hastalığın bağışıklık sistemiyle ilgisi nedir? Romatoid artrit rahatsızlığına en çok kimlerde rastlarız? Herkeste ortaya çıkabilir mi? Kadınlarda daha çok mu görülür? Romatoid artrite en çok hangi yaşlarda rastlanır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin