Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Romatizma Tedavisi

Romatizma ağrılarını azaltmak için ne tür ilaçlar kullanılabilir?
Romatizmadan tamamen kurtulmak mümkün mü? Ağrıları azaltmak için ne yapabilirsiniz? Kaplıcalar gerçekten şifalı mı? Tümü videolarla, UZMANTV'de. Romatizma ömür boyu yaşanan bir hastalık mı? Yalnızca belirtileri mi ortadan kaldırılabilir? Atağın yaklaştığını nasıl anlarız? İlacı o an mı almalı? Bölgeyi sıcak tutmak, uyumak ağrıyı geçirir mi? Ağrıyan eklemleri nasıl rahatlatırız? İlaçlar romatizmanın ilerlemesini azaltır mı, durdurur mu? Sadece şikayeti mi ortadan kaldırır? Her ağrı kesici romatizma için kullanılabilir mi? İlaç kişiye özel mi olmalı? Kortizon sık kullanılır mı? Fizik tedavide ne tür çalışmalar yapılır? Her romatizmal hastalık fizik tedavi ile geçer mi? Herkeste işe yarar mı? Çalışmalar ne kadar sürer? Ofiste ve evde hangi hareketler yapılmalı? Vücut ne kadar zorlamalı ne kadar zorlanmalı? Bir spora başlamak romatizmayı daha kolay mı geçirir? Cerrahi yöntem nasıl uygulanır? Kesin tedavi sağlar mı? Hangi romatizmal ağrılarda işe yarar? Termal sular ve kaplıca eklemleri nasıl rahatlatır? Etkisi ne kadardır? Tedavi mi eder, ağrıyı mı geçirir? Kaplıca her romatizmaya iyi gelir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin