Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Roman Havası Oynamayı Öğrenin

Roman havasında vücut hareketleri nasıl olmalı?
Roman dansı yapmayı öğrenin. Roman havasında vücut eğik mi durur? Rahat mı, yoksa gergin mi tutmak gerekir? Nasıl bir ruh halini yansıtmalıyız? Roman havasında temel ayak hareketleri nelerdir? Adımlar nasıldır? Ritme uygun ayak hareketleri nelerdir? Roman havasında bacakları kullanmak ne kadar önemli? Dizler nasıl kırılır? Ritimle birlikte hangi bacak figürleri yapılmalı? Kollar nasıl hareket ettirilir? Roman havasında hangi el figürleri var? Roman havasında toplu yapılan figürler var mı? Bu figürlerde kadın ve erkeğin hareketleri nasıldır? Göbek nasıl atılır? Kadınlar nasıl atar? Erkekler nasıl atar? Kalçalar nasıl hareket ettirilir? Kalça ve bel uyumu nasıl olmalıdır? Eller bel ve kalçayla nasıl kullanılır? Roman havasında oyun oynamak içten gelen bir şey midir? Hiç dans yeteneği olmayan biri Roman dansı yapabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin