Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

R'leri Söyleyememe ve Tedavisi

R'leri söyleyememe nasıl tedavi edilir?
Çocuğunuz R'leri söyleyemiyorsa endişeye kapılmayın. Uzmanımız tüm sorularınızı yanıtlıyor. R'leri söyleyememe tedavi edilebilir mi? İnsanlar neden R harfini söyleyemez? Çocuklarda R'leri söyleyememe zamanla geçer mi? Aileler R'leri söyleyemeyen çocuklara nasıl yardımcı olabilir? Tüm soruların cevabı UZMANTV'de! Sesbilgisi açısından R diğer harflerden neden daha zor? Çocuklar başka hangi harflerde sıkıntı çekiyor? Fiziksel nedenleri olabilir mi? Dil ve damak yapısından kaynaklanan sorunlar olur mu? Psikolojik faktörler daha mı ağır basar? Hangi yaşa kadar sorun kabul edilmemeli? Hangi yaştan sonra profesyonel yardım alınmalı? Hangi konuşma bozuklukları ile bir arada görülürse zaman kaybedilmemeli? Çocuğun üzerine ne kadar ?düşmek? gerekir? Bunu bir hata olarak anlatmak doğru mu? Çocukla ne tür egzersizler yapılabilir? Nasıl bir terapi uygulanır? Hangi yaşa kadar tedavi edilebilir? Tedavi herkeste sonuç verir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin