Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Rimel Nasıl Kullanılır

Rimel nasıl sürülür?
Makyajda maskara kullanımı hakkında sık sorulanlar... Hangi çeşit kirpiğe ne tür maskara kullanılabilir? Kirpiklerin boyunu uzatmak, seyrek kirpikleri dolgun göstermek için hangi çeşit rimel kullanmak gerekir? Rimel nasıl tutulur? Rimel nereden başlayarak sürülür? Maskarayı fazla sürmemek için nelere dikkat edilir? Maskaranın fazlası nasıl alınır? Hatalar nasıl düzeltilir? Kimler rimel kullanmalı? Rimel kimlere yakışır? Akmayan rimel var mı? Terlemek rimelin akmasına neden olur mu? Rimeli nasıl sabitlemek gerekir? Rimelimizi nasıl tazeleyebiliriz? Rimel çeşitleri nelerdir? Şeffaf rimeller var mı? Hangi renkte rimeller daha çok tercih ediliyor? Makyaja ve ten rengimize uygun rimeli nasıl bulabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin