Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Renklerle Kişilik Analizi

Kendi auramızı nasıl görebiliriz?
Çevremizi bir kalkan gibi saran ve bizi dışarıdan gelebilecek kötü etkilerden koruyan aura, herkeste başka bir renge sahip. Karakter özelliklerimizi ortaya çıkaran aura, üçüncü gözü açık kişiler tarafından kolaylıkla görülebiliyor. Siz de kendi auranızı ve rengini görmek; gördüğünüz rengin neyi ifade ettiğini öğrenmek istiyorsanız UZMANTV'de, Esin Uzer'in anlattıklarına kulak verin. Auramızı görebilir miyiz? Auramızı nasıl bir ortamda görebiliriz? Görebilmek için ne yapmalıyız? Aurası kırmızı olanların özellikleri nelerdir? Aurası mavi olanların kişilik özellikleri nelerdir? Aurası sarı olanların özellikleri nelerdir? Aurası yeşil olanların özellikleri nelerdir? Aurası turuncu olanların özellikleri nelerdir? Aurası çivit mavi olanların özellikleri nelerdir? Aurası mor olanların özellikleri nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin