Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Reflü ve Tedavisi

Reflünün belirtileri nelerdir?
Reflü hastalığı ve tedavisi hakkında merak edilenler... Mide yanması, mide ekşimesi, mide içeriğinin ağıza gelmesi gibi sorunlarla kendini gösteren reflü şikayetlerinin nedeni mide kapakçığındaki mekanizmanın yetersiz kalması ve mide enzimlerinin yukarı çıkmasıdır. Bu anlamda göğüs kafesi altındaki ve midedeki yanma, reflü hastalığının en tipik bulgusudur. Asit, safra ya da pankreas enzimlerinin mide dışına çıkması yanma şikayetini oluşturur. Reflü ve reflü hastalığının tedavisi, reflü şikayetlerini azaltmanın yolları, reflü hastalığının cerrahi tedavi yöntemleri hakkında detaylı bilgi almak, cerrahi işlemler sonrası iyileşme süreci, beslenmede dikkat edilecekleri öğrenmek için Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Levent Eminoğlu ile hazırladığımız reflü ve tedavisi konusunu izleyebilirsiniz.
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin