Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Reflü

Reflü neden olur?
Reflü hastalığı ve tedavisi hakkında merak edilenler... Reflü hastalarında ne tür şikayetler olur? Ağız kokusu, mide ve göğüs yanması vb. şikayetler nelerdir, nasıl olur? Yemek yedikten sonra ne gibi sıkıntılar olur? Psikolojik kaynaklı reflü nedir? Fizyolojik reflü nasıl oluşur? Stres reflüye neden olabilir mi? Yanlış beslenme alışkanlıkları reflü şikayetlerini artırabilir mi? Yanlış beslenme alışkanlıkları reflünün artmasına neden olabilir mi? Beslenme saatlerinin reflü ile ilgisi nedir? Ne tür besinler reflü sorunlarının artmasına neden olur? Reflü hastalarının nasıl bir beslenme şekli belirlemesi gerekir? Reflü hastalığı tedavi edilmezse yemek borusu kanserine yol açar mı? Yemek borusunda ne tür sorunlar oluşabilir? Hastanın yaşam kalitesinde ne tür sorunlara neden olur? Fizyolojik nedenlerle oluşan reflüde tek tedavi biçimi ameliyat mıdır? Hangi tip sorunlarda, ne tür ameliyat teknikleri uygulanır? Robitik cerrahi nedir? Robotik cerrahi operasyonu nasıl yapılır? Robotik cerrahinin diğer ameliyat yöntemlerine göre ne tür avantajları vardır? Robotik cerrahi ile sonuç kesin midir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin