Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Rakı Sofrası

Rakı muhabbeti nasıl olur?
Gazeteci Aydın Boysan'dan bir rakı sofrasında neler olması gerektiğini hoş sohbeti ile öğrenin. Çilingir sofrası ismi nereden gelir, rakı muhabbeti nasıl olmalı; rakı hangi bardakla içilmeli? Rakı sofrasının vazgeçilmezleri, balıkla en iyi giden içki ve daha fazlası UZMANTV'de... Çilingir ne anlama geliyor? Sofraya çilingir denmesinin sebebi nedir? Çilingir sofrasının özellikleri nelerdir? Rakı sofrasının özelliği nedir? Rakı sofrasında neler olmalı? Hangi mezeler mutlaka hazırlanmalı? Rakı sofrasında mutlaka neler bulunmalı? Rakı sofrasının olmazsa olmazları herkes için hemen hemen aynı mıdır? Rakı masasında sohbet nasıl olur? Sohbet etmek rakı masasının olmazsa olmazı mıdır? Rakı hangi ana yemelerle iyi gider? Rakının yanına hangi mezeler yakışır? Rakının yanında ne kadar meze tüketilmeli? Karafakide mi, buz içinde mi yoksa ehl-i keyf içinde mi servis edilmeli? Balığın yanına rakı mı şarap mı daha çok yakışır? Rakı balık nasıl bir ikilidir? Rakı nasıl bir kadehte içilir? Rakı bardağında mı çay bardağında mı içmek daha iyidir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin